Minipo Bebek Giyim’de Moda

Minipo, Bebek Giyimde En Tatlı Moda felsefesi üzerine kurulmuştur.

Ürün Kalitesi

Tüm Minipo ürünleri %100 pamuklu olup organik kumaş ile üretilmektedir.

Bebek giyimde dikkat edilmesi noktalardan biri ürünlerin çok baskılı olmaması gerekliliğidir. Aynı zamanda ürünlerin %100 pamuklu olması ve anti bakteriyel olması bebek sağlığı açısından oldukça kritiktir. Organik kumaş kullanımı konusunda da hassasiyet gösterilmelidir.Ürünlerin boyalı olmaması ve organik olması gereklidir. Tüm bu ürün kalitesi koşulları bebeklerin hassas cilt yapısından kaynaklanmaktadır ve ürün üretilirken bunlara dikkat edilmelidir.

Yeni Doğan Bebeklerin Giysileri

Kesinlikle doğal kumaşlar tercih edilmeli fakat Yün gibi alerji yapabilen kumaşlar çok dikkatli kullanılmalıdır. Sentetik olan kumaşlar yeni doğan bebeklerin cildine zarar verir. 

Bebek Giyimde Kalıplar

Bebeğinizin giysileri için kalıp seçiyorken, olabildiğince az dikişli kalıplar kullanın. Dikiş yerleri minik bebeğinizi rahatsız edebilir. Az dikişli ve basit modeller uygundur.

Bebek Tulumları

Bebek Tulumu; terletmeyen, hava ve nefes alan bir yapıya sahip olmalıdır fakat aynı zamanda bebeğin üşümemesini de sağlamalıdır. Tulumları miniğe giydirip çıkartmak zor olmamalıdır. Bebek içinde rahat hareket edebilmeli ki ona özgürlük hissi de vermelidir.

Bir Cevap Yazın